Sünnet Düğünü Organizasyonu Fikirleri

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fikirleri

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fikirleri

Sünnet düğünü organizasyonu fikirleri arasında çok sayıda seçenek vardır. Modern organizasyonlar, dini içerikli törenler gibi seçenekler arasından tamamen kendi hayallerinize uygun bir tercih yapabilirsiniz.

Sünnet, dini geleneklerimizde önemli bir yere sahiptir. Müslüman erkek çocuklar, ergenlik çağına girmeden sünnet ettirilir. Bazen acil durumlar söz konusu olduğunda bebeklik çağında da sünnet yaptırılır.

Tıbbi bir işlem olan sünnetin bir de tören aşaması vardır. Kimileri sade bir sünnet düğünü organizasyonu yapmayı tercih ederken bazıları daha görkemli bir tören ister. İnsanın hayatında bir defa olan bu günü, çocuğunuz için özel kılmanın yolu Dolunay Organizasyon’dan geçer. Firma olarak farklı sünnet organizasyon fikirlerini hayata geçirmek için gerekli tüm imkânlara sahibiz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Olmalıdır
Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?

Farklı sünnet organizasyonları içinden kendi geleneklerinize ve yaşam tarzınıza uygun bir seçim yapmalısınız. Geleneksel temaları tercih ederek çocuğunuzun zamanda yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz.

İlk olarak sünnet düğünün nerede yapılacağına karar vermeniz gerekir. Evde, bahçede, salonda, gemide, yatta gibi pek çok seçenek vardır. Sünnet düğünü organizasyonu için tarih de önemli bir detaydır. Tüm yakınlarınızın organizasyonda yer alması için uygun bir tarih belirlemelisiniz.

Düğünde yemek verilip verilmeyeceği, süslemeler, animasyon yiyecekleri, palyaço gibi pek fazla detayla ilgilenmeniz gerekir. Her detay için farklı bir firma ile çalıştığınız takdirde sünnet düğünü organizasyonu sürecinde ciddi bir karışıklık olur. Bu nedenle sünnet organizasyon firmaları arasından Dolunay Organizasyon ayrıcalığına güvenmelisiniz.

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu

İslami Sünnet Organizasyonu
İslami Sünnet Organizasyonu

İslami sünnet düğünü organizasyonu ile dinimize uygun bir düğün yapabilirsiniz. Kuran-ı Kerim tilaveti, ilahi ekibi gibi detaylarla düğününüz tam da istediğiniz gibi olur. İslami sünnet organizasyon sırasında mevlit ekibi de olabilir.

Semazenli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Semazenli Sünnet Düğünü Organizasyonu
Semazenli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Semazenli sünnet düğünü, İslami bir organizasyon talep edenler için cazip bir seçenektir. Mevlana felsefesine kendini yakın hissedenler, semazenlerin huşu içerisinde dönmesi karşısında büyülenir. Çocuğunuz da böylesine etkileyici bir gösteriden memnuniyet duyar.

Mehterli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Mehterli Sünnet Düğünü Organizasyonu
Mehterli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Mehterli sünnet düğünü organizasyonları başlangıcından sonuna kadar çok etkileyici bir ortamda gerçekleştirilir. Çocuğunuz sünnet tahtı üzerinde yeniçeriler tarafından taşınır. Dilerseniz mehter takımlı sünnet düğünü hizmeti alarak özel gösterileri de organizasyona dâhil edebilirsiniz.

Modern Sünnet Düğünü Organizasyonu

Modern Sünnet Düğünü Organizasyonu
Modern Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet için organizasyon fikirleri arasında modern seçenekler de vardır. Hareketli müzikler çalan bir orkestra, en güzel şarkıları seslendirecek bir sanatçı organizasyonu keyifli hale getirir. Aynı zamanda sihirbaz gösterileri, çeşitli animasyon ekipleri de modern sünnet düğünlerinin önemli bir parçasıdır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Sırasında Talep Edebileceğiniz Ekstra Hizmetler

Sünnet Düğün organizasyon hizmeti
Sünnet Düğün organizasyon hizmeti

Sünnet düğün organizasyonları sırasında hangi ek hizmetleri talep edeceğinize kendi isteğinize göre karar verebilirsiniz. Dilerseniz Dolunay Organizasyon olarak sizin için tüm işleri hallediyoruz. Ekip arkadaşlarımız, titiz bir çalışma neticesinde tüm organizasyonu başarılı bir şekilde yürütür.

Animasyon Yiyecekleri

Animasyon Yiyecekleri Sünnet Düğünü
Animasyon Yiyecekleri Sünnet Düğünü

Sünnet düğünü organizasyonlarında çocukların eğlenmesi ve mutlu olması her şeyden önemlidir. Onların mutlu olması için ortamda animasyon yiyeceklerinin satılmasını sağlayabilirsiniz. Animasyon yiyecekleri arasında pek çok seçenek yer alır. Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu, elma şekeri ve çeşitli yiyeceklerle ortamın daha renkli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Fotoğrafçı ve Kameraman

Sünnet düğünü organizasyon için ekibimizden fotoğrafçı ve kameraman desteği alabilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlar, en güzel anları ölümsüz hale getirir. Gelişmiş özelliklere sahip fotoğraf makineleri ve kameralar, yüksek görüntü kalitesi sunar.

Sünnet Tahtı

Sünnet Tahtı
Sünnet Tahtı

Sünnet tahtı, salona giriş sırasında çocuğunuzun kendisini şehzadeler gibi hissetmesini sağlar. Gösterişli sünnet tahtlarına oturan çocuk, yeniçerilerin omuzlarında taşınır. Bu sırada mehter marşı ya da ilahi çalabilir.

Mekân Süslemesi

Sünnet Düğünü Balon Süsleme
Sünnet Düğünü Balon Süsleme

Sünnet için organizasyon şirketleri size mekân süslemesi hizmeti de verir. Firmamız, mekânı sizin zevkinize uygun olarak süsler. Balon süslemesi ve dekor süslemesi yanı sıra geleneksel ya da modern süslemeler ile görkemli bir salona sahip olursunuz.

Yemek İkramı

Yemekli sünnet organizasyonu ile konuklarınızın lezzetli yiyeceklerle buluşmasını sağlayabilirsiniz. Yemeklerin kaç çeşit olacağını ve hangi yemeklerin servis edileceğini kendiniz belirleyebilirsiniz. Dilerseniz yemek olmadan sadece ikramlarla misafirlerinizi ağırlamanız mümkündür.

Oyun ve Çeşitli Aktiviteler

Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama
Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama

Sünnet düğünü palyaço, dans, çocuk oyunları ile daha eğlenceli hale gelir. Palyaçolar, çocukları eğlendirmek için çeşitli oyunlar organize eder. Ayrıca yüz boyama, yarışma gibi etkinlikler yapılması da mümkündür.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Dini sünnet organizasyon fiyatları ve diğer organizasyonların fiyatları alacağınız hizmetlere göre değişiklik gösterir.

Standart Sünnet Düğünü Paketi

 • Sünnet Tahtı
 • 4 tane Yeniçeri Askeri
 • 2 Volkan – 2 Konfeti
 • Mekan Balon Süslemesi
 • Kapı kemeri Balon Süsleme
 • Taht Arkası Balon Süsleme
 • Balon Ağacı
 • Papatya Balon Süsleme
 • Serpme Balon Süsleme
 • Palyaço Animatör
 • 50 adet Şekilli Sosis Balon
 • Sınırsız Yüz Boyama
 • Palyaço Oyun Aktiviteleri
 • Altın Çikolata Para
 • 50 adet Türk Bayrağı
 • Hoş geldiniz Yazısı

Diğer sünnet düğünü fiyatları ve paketlerimiz için şimdi tıklayın!..

Sünnet düğünü mehter takımı fiyatları ve diğer hizmetlerimizdeki tutarlar son derece caziptir. Siz de cazip fiyatlı sünnet düğünü organizasyonu hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

En Yeni Gönderiler