Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Eğlenceli, akılda kalıcı ve bir o kadar da sorunsuz sünnet organizasyonları için en doğru adres, Dolunay Organizasyon. Birbirinden özel konseptler, eğlenceli etkinlikler, oyunlar, müzik dinletileri, çocuklar için etkinlikler, ikramlar ve çok daha fazlası, sünnet düğünü organizasyonu hizmeti sayesinde sizinle olacak. Ayrıca sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti sayesinde eğlenceli bir sünnet düğünü kadar akıllarda uzun süre yer eden bir organizasyona da sahip olacaksınız. Çünkü yeniçeri ekibimiz, sünnet tahtı üzerinden sünnet çocuğunu sahneye getirecek, bu şekilde unutulmaz dakikalar yaşanacaktır.

Unutulmaz Anlar için Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama
Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet organizasyonlarının olmazsa olmazı olan sünnet tahtı, çocukların eğlenmesi ve organizasyonun değerinin artırılması için son derece kıymetli etkinliklerden bir tanesi. Mekanın baş köşesine konulan bu güzel taht, sünnet çocuğunun kendisini çok özel hissetmesine yardımcı olur. Ayrıca çekilen fotoğraflar ve videolar sayesinde bu an yıllar geçse de hatırlanabilir. Ancak konsept olarak sünnet tahtı kiralama hizmeti kapsamında pek çok farklı etkinlik de bulunuyor. Müzikler, oyunlar, eğlenceli etkinlikler, animasyon yiyecekleri ve çok daha fazlası, sünnet organizasyonlarında sizinle olacak.

Taht Yeniçeri Kiralama
Taht Yeniçeri Kiralama

Çocuğunuz unutulmaz dakikalar yaşasın, sünnet anısı aklında kötü bir izlenim bırakmasın istiyorsanız, o halde Dolunay Organizasyon firmamızın benzersiz organizasyon önerilerinden yararlanabilirsiniz. Çünkü sizin için her türlü organizasyona yer veriyor, her eğlenceyi organizasyon kapsamına dahil edebiliyoruz. Sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmetimiz de bunlardan bir tanesi. Böylece çocuğunuz mekana girerken gelenekselliğin vurgulandığı yeniçeri ekibinin omuzlarında olacaktır. Fotoğraf ve videolarla kaydedilen bu an, onlarca yıl hatırlanacak ve yüzlerde güzel bir tebessüm oluşturacaktır.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Seremonisi

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Giriş Seremoni
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Giriş Seremoni

Çocuklar için düzenlenen organizasyonlar olduğundan, onların mutlu olması ve konukların eğlenmesi için görkemli etkinlikler ön planda olur. Sünnet tahtı, görkemli etkinliklerin birinci ögesidir. Bunun yanında onu tamamlayıcı rolde olan ihtişamlı etkinlik ise yeniçeri seremonisidir. Osmanlı Devleti’nin askeri gruplarından olan yeniçeriler, günümüzde bu tip etkinliklerle hatırlanıyor ve organizasyonlara farklı bir hava katıyor. İşte bunun için sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi birleştiğinde, ortaya unutulmaz dakikaların yaşanacağı bir organizasyon çıkıyor.

Geleneksel değerlerin vurgulandığı organizasyonları seven müşterilerimiz için son derece güzel bir tercih olan sünnet tahtı ile yeniçeri seremonisi, eşsiz bir eğlencenin ve geleneksel değerlerin bir arada olacağı anlamına gelmektedir. Bu nedenle siz de Osmanlı kültürünü organizasyonlarınıza yansıtmak isterseniz, sünnet tahtı harika bir seçenek olacaktır. Ayrıca birbirinden özel eğlenceler, mehteran ekibi, animasyon yiyecekleri ve çok daha fazlası, sünnet düğünü organizasyon konseptinizin içerisinde yer alabilir.

 

Geleneksel Osmanlı Askerleri ve Sünnet Tahtı

Osmanlı Yeniçeri Askerleri ve Sünnet Tahtı
Osmanlı Yeniçeri Askerleri ve Sünnet Tahtı

Dini organizasyonların gözbebeği olan sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti, son dönemin en çok talep edilen sünnet organizasyonu konseptlerinden bir tanesi. Ayrıca yeniçeri askerleri Osmanlı kültürünün en önemli değerlerinden bir tanesi olduğu için kültürüne bağlı olan anne ve babaların bir numaralı tercihi. Çocuk için de unutulmaz dakikaların yaşanmasına vesile olacağı için yeniçeri ekibi kiralama hizmetini Dolunay Organizasyon firmamızdan alarak, bu nadide anın önemini kavramalarını sağlayabilirsiniz.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama Nasıl Uygulanır?

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Dolunay Organizasyon firmamız, sektörün en önemli organizasyon firmalarından bir tanesi olduğundan, hayal ettiğiniz sünnet organizasyonunu sizin için düzenleyecektir. Peki, sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi süreci nasıl gerçekleştirilir?

 • Öncelikle organizasyon konseptine göre bir planlama yapılacaktır.
 • Daha sonra masa ile sandalyeler, sahne, sünnet taht kurulumu ve diğer süslemeler gerçekleştirilecektir.
 • Etkinlikler organize edilecektir.
 • Yiyecek ve içecek ikramı planlanacaktır.
 • Daha sonra sünnet tahtı sahneye yerleştirilecek ve süslemesi yapılacaktır.
 • Yeniçeri ekibimiz mekana gelecek, geleneksel kıyafetleri ile organizasyondaki yerini alacaklardır.
 • Sonrasında sünnet çocuğu tahtın üzerine oturacak, yeniçeri ekibimiz tahtı ve sünnet çocuğunu omuzlarına alarak, mehter marşı eşliğinde sahneye giriş yapacaklardır.
 • Yeniçeri giriş seremonisi sürecinde konfetiler patlayacak, fotoğraf ve videolar da çekilecektir.
 • Son olarak sünnet tahtı yerine bırakılacak ve yeniçeri seremonisi ile etkinlik tamamlanacaktır.
 • Diğer etkinlikler, dinletiler, oyunlar, yiyecek ve içecek ikramı da organizasyon sonuna kadar devam edecektir.
Sünnet Tahtı Kiralama Hizmeti
Sünnet Tahtı Kiralama Hizmeti

Yukarıda, yeniçeri seremonisi ile sünnet tahtının nasıl organize edildiği aktarılmıştır. Siz de bu eşsiz organizasyonu deneyimlemek, çocuğunuzun eğlenmesini ve konuklarınızın hoş dakikalar geçirmesini sağlamak için hemen Dolunay Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama Fiyatları

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama Fiyatları
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama Fiyatları

Eğlenceli bir sünnet organizasyonu ile hem konuklarınızı memnun etmek hem de çocukların hoşça vakit geçirmelerini sağlamak ister misiniz? O halde sünnet tahtı kiralama hizmeti ile çocukların memnuniyetini sağlayabilir, yeniçeri seremonisi ile hoş görüntülerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca Dolunay Organizasyon firmamız İstanbul sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmetini çevre il ile ilçelerde sürdürdüğünden, bizden en kapsamlı hizmeti alabilirsiniz. Kiralama fiyatları ise pek çok faktöre göre değişiklik gösteriyor. Bu faktörler ise aşağıdaki gibidir:

 • Sünnet tahtının modeli,
 • Organizasyon konsepti,
 • Yeniçeri seremonisi türü,
 • Yeniçeri ekibi sayısı,
 • Organizasyonun konumu ve
 • İlave etkinlikler göz önünde bulundurularak, sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama fiyatları
Sünnet Tahtı
Sünnet Tahtı

Sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti ile siz de sünnet organizasyonunun anlam ve önemini artırabilir, eşsiz dakikaların yaşanmasına yardımcı olabilirsiniz. Sünnet Düğünü firmamız bu alanda adından sıkça söz ettirdiğinden, hayallerinizi süsleyen organizasyonlara ulaşmak için bir telefon kadar yakınsınız. Hemen bizimle iletişime geçin ve tüm süreçlere en profesyoneller aracılığıyla hakim olun!..

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Renk, desen ve daha pek çok faktör değiştirilebilir. Bunun için öncesinde firmamıza tahtın özelliklerini bildirmeniz gerekecektir. Sonrasında sünnet tahtı sizin talebinize göre hazırlanacak ve mekana yerleştirilecektir.

İstanbul’un yanında çevre il ve ilçelerde de hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu şekilde İstanbul dışında olsanız da sünnet düğünü hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamızın personelleri hazırlanan sünnet tahtını mekana bizzat getirmektedir. Ancak organizasyon başladıktan sonra çocuğun mekana girişi için sünnet tahtının yeniçerilerin omuzlarında olması gerekmektedir.

Evet. İstanbul dışında Tekirdağ, Çorlu, Kocaeli ve Gebze bölgelerinde de hizmetlerimizi kesintisiz şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz.

Hizmetimizin net bir fiyatı bulunmamaktadır. Çünkü sünnet tahtı modeli, boyutu, organizasyon konumu ve ek taleplere dikkat edilerek fiyatlar belirlenmektedir. Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotograf – Galeri

Beyaz Sünnet Tahtı Ne Kadar
En Şık Sünnet Tahtı Süslemeleri
Gold Beyaz Sünnet Tahtı
Gümüş Beyaz Sünnet Tahtı
İstanbul Sünnet Tahtı Modelleri
Kiralık Sünnet Tahtı Modeli
Sünnet Organizasyonu Sünnet Tahtı
Sünnet Tahtı Modelleri
Sünnet Tahtı Süsleme
Yeniçeri Kiralama Fiyatları
Sünnet Tahtı Yeniçeri Mehter Takımı Kiralama
Mavi Körüklü Sünnet Tahtı Kiralama
Sünnet Tahtı Yeniçeri Sünnet Organizasyonu
Sünnet Tahtı Yeniçeri Askerleri Fiyat
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir