Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

 1. Anasayfa
 2. Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet düğünlerinin olmazsa olmazlarından bir tanesi olan sünnet tahtı, çocukların en fazla dikkatini çeken unsurlardan. Çünkü kendini önemli hisseden çocuk bu şekilde taht üzerinde uzun zaman geçirecek, tahttan indiği zamanlarda da arkadaşlarıyla oyun oynayabilecektir. Üstelik sünnet çocuğunun sünnet tahtı ile mekana girişinde tahtın yeniçerilerin omuzlarında olmasını isterseniz, sunnetdugunu.com firmamızın sunduğu sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Nedir?

Bir koltuk olarak tanımlanabilecek sünnet tahtı, özel olarak hazırlanmakta ve padişah tahtı gibi bir tasarıma kavuşturulmaktadır. Erkek çocuklarına özel bir araç olduğu için renk seçenekleri de ona göredir. Çocuğun taht üzerinde rahat edebilmesi esas alındığı için mutlaka koltuğun oturma yeri ve sırt kısmı yumuşak olmalıdır. Buna göre bir tasarım yapılarak, çocuğun organizasyon boyunca rahat etmesi sağlanır. Ayrıca;

 • Sünnet tahtı geleneksel işlemeler ile çok renkli hale getirilmektedir.
 • Balonlar ile süslenip, mekana uyumluluğu arttırılmaktadır.
 • Mekana göre üzeri açık ya da kapalı olarak tasarlanabilmektedir.
 • Arkasında yer alan perde sayesinde fotoğraf karelerinde çocuk çok güzel yer alabilmektedir.
 • Her renk ve modele göre tasarlanabilmektedir.
 • Sünnet çocuğunun yaşına göre uygun boyutta bir tasarım gerçekleştirilmektedir.
 • Organizasyon sahibinin talebine göre çocuk, mekana taht üzerinde yeniçerilerin omuzlarında girebilmektedir.

Yeniçeri ekibi hizmetimiz de bulunduğu için, sünnet çocuğunun taht üzerinde yeniçerilerin omuzlarında mekana girebilmesi sağlanmaktadır. Bu esnada mehter marşı ya da farklı müzikler çalınarak, daha renkli bir ortam oluşturulmaktadır. Ayrıca bu tip organizasyonlarda yeniçeri ekibi kiralama ve mehter takımı kiralama gibi hizmetlerden de yararlanmak, organizasyonun geleneksel bir boyuta ulaşabilmesi adına son derece önemlidir.

Sünnet Çocuğu Taşıma Tahtı Özellikleri

Birbirinden farklı konseptte sünnet tahtları ile karşılaşıyoruz. Ancak sünnet çocuğuna, organizasyon konseptine, rengine ya da ekonomik koşullarına uygun bir taht olması gerekiyor. İşte bu durumda harika sünnet tahtı seçenekleri ile ön planda olan Sünnet Düğünü firmamız, size aradığınız sünnet tahtı kiralama hizmetini sunacaktır. Peki, sünnet taşıma tahtının genel özellikleri nelerdir?

 • Çocuğun boyuna ve yaşına uygun olmalıdır. Ne çok büyük ne de çok küçük olmamalıdır.
 • Organizasyonun belirli bir konsepti olur. Sünnet tahtının da ona göre işlemeleri vb. tasarımları belirlenir. İyi bir sünnet tahtının konsepte uygun olması zorunludur.
 • Renk en önemli parçadır. Organizasyonda hangi renkler ön planda ise sünnet tahtının da o renge özel olarak tasarlanması ve düzenlenmesi gerekir.
 • Rahat olması oldukça önemli. Bu yüzden oturma yeri ve sırt kısmının rahat şekilde tasarlanması önemli olacaktır.

Yukarıdaki özellikler ile dikkat çeken sünnet tahtları, sünnet düğünü organizasyonlarının en belirgin etkenlerindendir. Çünkü bir sünnet organizasyonunun ana etkeni sünnet tahtı olur ve diğer detaylar onun üzerinden belirlenir.

İstanbul Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Düğünü firmamız, yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir bu sektörde hizmetler sunmakta ve adından sıkça söz ettirmektedir. İstanbul’un her iki yakasında sürdürdüğümüz hizmetlerimize ek olarak, çevre il ve ilçelerde de sünnet tahtı kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul sünnet tahtı kiralama hizmeti için bizi tercih ederseniz;

 • Mekana uygun,
 • Sünnet çocuğuna yakışan,
 • Uygun fiyatlı,
 • Renk seçeneklerine uyumlu,
 • Farklı boyutlarda ve
 • İsteğinize en uygun sünnet tahtlarına ulaşabilirsiniz.

Sizin için sahip olduğumuz sünnet tahtlarını en özel şekilde düzenliyor, mekana uygun hale getiriyoruz. Bu nedenle bizi tercih ederseniz, hayallerinize uygun bir organizasyonun tadını çıkarabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama Hizmetinin İçeriği

Her organizasyona ya da konsepte göre farklı sünnet tahtları olduğu için bu konuda bazı değerlendirmelere dikkat etmek gerekiyor. Biz de size daha etkili ve faydalı bir hizmet sunabilmek için, sünnet tahtı kiralama hizmetimizde genel hatlarla aşağıdaki özelliklere yer veriyoruz:

 • Sünnet Tahtı
 • Taht Halısı
 • Talep Edilen Sayıda Puf
 • Taht Sehpası
 • Tül
 • Ayaklı Hilal
 • Balon Süslemeleri

Yukarıdaki parçaların hepsine sünnet tahtı kiralama hizmeti kapsamında ulaşılabilmektedir. Ancak her sünnet tahtında bu tür özellikler yer almadığı için, tamamen sizin talebinize göre düzenlenir. Böylece hem organizasyon sahibi hem de sünnet çocuğu için çok daha renkli bir ortam hazırlanabilmektedir.

Yeniçeri Seremonisi ve Yeniçeri Kiralama

Ecdadımız Osmanlı’nın en önemli askeri sınıfı olarak bilinen yeniçeriler, ecdadımızın pek çok savaştan zaferle ayrılmasına büyük katkıları olmuştur. Son dönemlerinde yaptıkları yanlışlar sebebi ile yeniçerilere ve yeniçeri ocağına son verilse de yeniçerilerin Osmanlı tarihindeki yeri çok büyüktür. Bu nedenle de mehter takımı, sünnet tahtı gibi organizasyonlar ve düzenlemeler arasında yeniçeri seremonisi de büyük yer tutar. Bir takım halinde olan ve uyumlu şekilde hareket eden yeniçeriler, çeşitli gösteriler yaparlar. Aynı zamanda sünnet tahtını omuzlarında taşırlar.

Sünnet Düğünü firmamız sünnet organizasyonları ile ilgili pek çok hizmeti sunması sebebi ile yeniçeri kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Organizasyona kültürel bir değer kazandırmak isterseniz, bu noktada yeniçeri seremonisi ve yeniçeri kiralama hizmeti harika bir fırsattır. Konuklarınızı memnun edecek gösteriler de böylece düzenlenmiş olur.

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Hemen her sünnet düğününde karşımıza çıkan sünnet tahtları, organizasyonun bir parçası olarak dikkat çekiyor. Sünnet tahtının yanında tahtı taşıyan yeniçeri askerlerinin eşliğinde gerçekleştirilen düzenlemeler ile organizasyon böylece çok renkli görüntülere sahne olmaktadır. Bunun ötesinde çekilen videolar ve fotoğraflarda çok hoş görüntüler ortaya çıktığı için ileriye dönül harika hatıra kareleri de size teslim ediliyor. Tüm bu süreçlerde yanınızda yer alan Sünnet Düğünü firmamız ise size bu hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktadır. Sünnet tahtı kiralama fiyatları belirlerken;

 • Tahtın boyutu,
 • İşlemeleri,
 • Rengi,
 • Düzenlemeleri,
 • Süslemeleri,
 • Tahtın götürüleceği yer ve
 • Ek talepler dikkate alınmaktadır.

Yukarıdaki özelliklere dikkat edilerek fiyatlar belirlenir. Sunnetdugunu.com firmamız ise bu süreçlerin tamamında yanınızda yer almaya devam edecektir.

Yeniçeri Kiralama Fiyatları

Yeniçerilerin seremonisi ve yaptığı etkinlikler ile sünnet organizasyonlarının geleneksel değerleri ön plana çıkıyor. Siz de bu kapsamda düzenleyeceğiniz organizasyonda yeniçerilere yer vermek ister misiniz? O halde sunnetdugunu.com firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere bu alanda uzman, deneyimli yeniçeri ekibi ile hizmet verecektir. Yeniçeri seremonisi fiyatları hakkında da bilgi alarak, organizasyonunuzun kapsamını daha geniş hale getirme fırsatına sahip olduğunuzu unutmamalısınız.

Sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti ile siz de sünnet organizasyonunun anlam ve önemini artırabilir, eşsiz dakikaların yaşanmasına yardımcı olabilirsiniz. Sünnet Düğünü firmamız bu alanda adından sıkça söz ettirdiğinden, hayallerinizi süsleyen organizasyonlara ulaşmak için bir telefon kadar uzaktasınız. Hemen bizimle iletişime geçin ve tüm süreçlere en profesyoneller aracılığıyla hakim olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Renk, desen ve daha pek çok faktör değiştirilebilir. Bunun için öncesinde firmamıza tahtın özelliklerini bildirmeniz gerekecektir. Sonrasında sünnet tahtı sizin talebinize göre hazırlanacak ve mekana yerleştirilecektir.

İstanbul’un yanında çevre il ve ilçelerde de hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu şekilde İstanbul dışında olsanız da sünnet düğünü hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamızın personelleri hazırlanan sünnet tahtını mekana bizzat getirmektedir. Ancak organizasyon başladıktan sonra çocuğun mekana girişi için sünnet tahtının yeniçerilerin omuzlarında olması gerekmektedir.

Fotograf – Galeri

Hiçbir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir