Animasyon Yiyecekleri

Animasyon Yiyecekleri

Animasyon yiyecekleri, farklı organizasyonlarda yer alarak ortamı daha da eğlenceli bir hale getirir. Pamuk şeker, Osmanlı macunu gibi çeşitli yiyecekler, yaptıkları nostaljik çağrışımla ve lezzetleri ile adından söz ettirmeyi başarır. Animasyon yiyecekleri, açık ve kapalı alanlarda satışa sunulabilir.

Açık hava organizasyonları özellikle ailelere ve çocuklara yönelik ise mutlaka animasyon yiyecekleri de servis edilmelidir. Aynı anda birden fazla yiyecek arabasını organizasyonunuza dâhil edebilirsiniz. Dolunay Organizasyon firmamız tarafından görevlendirilen personellerimiz, araçlardaki yiyeceklerin satışını gerçekleştirir. Dilerseniz personel olmadan da animasyon yiyecekleri arabası kiralayabilirsiniz.

Animasyon Yiyecekleri Nelerdir?

Animasyon Yiyecekleri Nelerdir
Animasyon Yiyecekleri Nelerdir

Animasyon yiyecekleri arasında pek çok seçenek vardır. Pamuk şeker, patlamış mısır ve süt mısır gibi lezzetler, seyyar arabalarda hazırlanıp satılır. Bu satışların deneyimli personeller tarafından yapılması, herhangi bir karışıklık olmaması açısından faydalıdır. Bu nedenle firmamızdan personel hizmeti de istemeniz daha doğru olur.

Pamuk Şeker

Pamuk Şeker
Pamuk Şeker

Pamuk şeker, özellikle çocukların sevdiği yiyeceklerden biridir. Pembe ve farklı renklerde olabilen pamuk şekerler, adındaki gibi bir pamuğa benzer. Yumuşacık bir yapısı olan pamuk şeker, ağzınıza attığınız anda erir. Pamuk şeker makinesi kiralama hizmeti ile bu lezzeti; sünnetlerde, düğünlerde, fuarlarda ve panayırlarda servis edebilirsiniz.

Kiralık arabalarımız, nostaljik bir görünüme sahiptir. Personellerimiz de arabanın görüntüsüne nostaljik kıyafetleri ile eşlik eder. Kiralık pamuk şeker arabası ile hızlıca hazırlanan bu lezzet, çubuğa sarılarak servis edilir. Pamuk şeker standı kiralama hizmetini organizasyonun süresine uygun olarak belirleyebilirsiniz.

Dolunay Organizasyon güvencesiyle düzenlediğiniz etkinliklerde, firmamızdan pamuk şeker arabası kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Pamuk şeker İstanbul ve çevre illerde sunduğumuz animasyon yiyecekleri arasındadır.

Osmanlı Macunu

Osmanlı Macunu
Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu arabası, geleneksel ikramları en iyi şekilde temsil etmek için tercih edilmelidir. Farklı renklerdeki Osmanlı macunu, tamamen faydalı yiyecekler, baharatlar kullanılarak hazırlanır. Şeker, çubuklara dolanarak servis edilir.

Belli bir süre sonra donan Osmanlı macunu lezzetiyle damaklarınızda iz bırakır. Osmanlı macunu arabası kiralama hizmeti ile farklı organizasyonlara, Osmanlı ruhunu taşımanız mümkündür. Osmanlı döneminden kostümler giyen personellerimiz profesyonel bir şekilde servis sürecini yönetir.

Popcorn(Patlamış Mısır)

Popcorn Patlamış Mısır
Popcorn Patlamış Mısır

Patlamış mısır tuzlu ve yağlı yapısı ile yedikçe yedirten bir lezzettir. Hızlı bir şekilde hazırlanması, patlamış mısırı organizasyonlarınız için cazip hale getirir. Patlamış mısır arabası kiralayarak herkesin bu sevilen lezzete ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bazı arabalarımızda hem patlamış mısır hem de pamuk şeker hazırlamanız mümkündür. Böylece iki ayrı araba kiralamanıza gerek kalmaz.

Popcorn mısır arabası kiralama için firmamızı tercih edebilirsiniz. Arabalarımızın gerekli zamanlarda bakımını ve onarımını yapmaktayız. Böylece hiçbir sorun yaşamadan patlamış mısır satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Bardak Mısır

Bardakta Mısır
Bardakta Mısır

Bardak mısır, son yılların favori lezzetleri arasındadır. Tereyağı, ketçap, mayonez ve baharat gibi farklı malzemelerle servis edilen bardak mısır, açlık bastırmak için çok iyi bir seçenektir. Bardak mısır arabası kiralama hizmeti aldığınız takdirde bu lezzeti herkese sunabilirsiniz. Bardakta mısır lezzeti, çocukların ve gençlerin favorisi konumundadır. Bu nedenle okul eğlenceleri, partiler ve sünnet törenleri için mutlaka bardakta mısır arabası kiralamalısınız.

Süt Mısır

Süt mısır arabası kiralama
Süt mısır arabası kiralama

Animasyon yiyecekleri arasında süt mısır da yer alır. Yaz aylarında satışa çıkan süt mısırları pek çok kişi severek tüketir. Közde ya da haşlanarak tüketilen bu lezzet, geçmiş yıllardan beri sokaklarda da satılır.

Siz de bu çok özel sokak lezzetini düzenlediğiniz etkinlikte sunabilirsiniz. Yaz aylarında pek çok kişi bu lezzeti tüketmek ister. Bu nedenle süt mısır arabası kullanmak, organizasyona gösterilen talebi de artırır. Süt mısır arabası kiralama ile kendi belirleyeceğiniz süre boyunca bu lezzetin ulaşılabilir olmasını sağlarsınız.

Kestane

Kestane arabası kiralama
Kestane arabası kiralama

Kestane arabası kiralama hizmeti kış ayları için uygundur. Soğuk kış günlerinde kestane arabası kiralayarak insanların içini ısıtmanız mümkündür.

Közde Kahve

Közde Kahveci Güzeli Kiralama
Közde Kahveci Güzeli Kiralama

Közde pişmiş bol köpüklü Türk kahvesi, pek çok kişinin hayır diyemeyeceği bir lezzettir. Bu geleneksel lezzeti her ortama taşımak için közde kahve arabası kiralama hizmeti almanız gerekir. Kahveler, gelen talebe uygun miktarda közde hazırlanır. Közde pişirme yöntemi, kahveye ayrı bir lezzet katar.

Boza

Boza Arabası Kiralama
Boza Arabası Kiralama

Eskiden sokaklarda “Boza” diye bağırarak gezen satıcılar günümüzde yoktur. Ancak bu geleneği yaşatmak boza arabası kiralama hizmeti ile mümkündür. Kış aylarında bu arabaları kiralayarak organizasyonlara nostaljik bir boyut kazandırırsınız. Özellikle kış ayına denk gelen Ramazan eğlencelerinde boza arabası ile lezzetli bir içecek servis edebilirsiniz.

Elma Şekeri

Elma Şekeri Arabası Kiralama
Elma Şekeri Arabası Kiralama

Elma gibi sağlıklı bir lezzetin üzerini kaplayan kıpkırmızı şeker, ortaya son derece özel bir görüntü çıkarır. Elma şekeri arabasını istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Panayır alanlarında bu lezzeti ikram edebilirsiniz. Ayrıca çocuklara yönelik bazı eğlencelerde de elma şekeri mutlaka yer almalıdır.

Osmanlı Şerbeti

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama
Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı şerbeti, geleneksel bir ibrik ile servis edilir. Geleneksel kıyafetler giyen görevliler, bardaklara doldurarak şerbeti servis eder. Pek çok kişi, bu özel lezzetin içerisinde neler olduğunu merak eder. Osmanlı şerbeti içerisinde hibiskus, zencefil, tarçın, karanfil bulunur. Ayrıca kakule de bu özel lezzete dâhil edilir. Sünnet ve çocuklara yönelik diğer etkinliklerde Osmanlı şerbeti standı kiralayabilirsiniz.

Lokma

Lokma Arabası Kiralama
Lokma Arabası Kiralama

Lokma hayır için dağıtılan bir yiyecektir. Ölenlerin arkasından, mevlitlerde, anma etkinliklerinde lokma dağıtılması mümkündür. Lokma arabası kiralama hizmeti ile uygun gördüğünüz ortamlarda hayrınızı yapabilirsiniz.

Dondurma

Dondurma arabası kiralama
Dondurma arabası kiralama

Dondurma arabası kiralama hizmeti ile yazın en favori lezzetini organizasyonlarınıza taşıyabilirsiniz. Kakaolu, kremalı, çilekli, karamelli gibi farklı çeşitteki dondurmaları özellikle çocuklar iştahlı bir şekilde yer. Bu nedenle animasyon yiyecekleri arasına mutlaka dondurmayı eklemelisiniz.

Animasyon Yiyecekleri Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Animasyon yiyecekleri kiralama
Animasyon yiyecekleri kiralama

Animasyon yiyecekleri özellikle çocuklar açısından faydalıdır. Çocuklara geleneksel eğlence anlayışını öğretmek ve farklı yiyecekleri tanıtmak için bu yolu seçebilirsiniz. Animasyon yiyecekleri kiralama hizmeti ile eğlenceye de farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Animasyon Yiyecekleri Fiyatları Ne Kadar?

Animasyon Yiyecekleri Fiyatları
Animasyon Yiyecekleri Fiyatları

Animasyon yiyecekleri fiyatları; araç türüne, personel sayısına göre değişiklik gösterir. Personelsiz araç kiralama hizmeti almanız da mümkündür. Patlamış mısır arabası fiyatları her zaman bütçenize uygundur. Kurum ya da bireysel olarak kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Lokma arabası kiralama ve farklı seçeneklerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sünnet, doğum günü, panayır, açık hava partisi gibi farklı organizasyonlarda animasyon yiyecekleri hizmeti alabilirsiniz.

Sünnet organizasyonlarında talep etmeniz halinde animasyon yiyecekleri hizmeti alabilirsiniz.

Talep etmeniz halinde animasyon yiyecekleri servisini deneyimli personellerimiz yapar.

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir