Sünnet Düğünü Organizasyonları

Hacivat ile Karagöz Kiralama Hizmeti

hacıvat ve karagöz kiralama hizmeti veren Dolunay Organizasyon İstanbul’da tüm ilçelere hizmet vermektedir. Çocuğunuzun bu özel gününde hacıvat ile karagözü daha iyi tanımasını ve güzel vakit geçirmesini istiyorsanız bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşın.

İftardan sonra Ramazan şenliklerinde sıklıkla tercih edilen Karagöz ve Hacıvat’ın birbirleriyle mizahlı atışmalarını izlerken keyifli ve eğlenceli saatler geçiririz. Her yaş grubuna hitap eden, izlerken kahkahalara boğduğu bu eğlenceli oyunu sizde programlarınıza dahil edebilirsiniz.

Hacıvat – Karagöz Kiralama Hizmetleri

Doğum günlerinde, sünnet düğünlerinde, mevlid programlarında tercih edebileceğiniz gibi açılış organizasyonlarınıza da renk katmak için Karagöz ve Hacıvat oyununu kiralayabilirsiniz.

Hacivat ve Karagöz Organizasyonları

Eskiden köy meydanlarında sahne kurulup izletilen bu oyunlara artık ulaşmak çok kolay. Festivaller ve şenliklerin vazgeçilmez oyununu sizde kendi programınıza kolaylıkla dahil edebillirsiniz.

Özellikle eğitim öğretim oryantasyon sürecinde en etkili yönlerden biri olan eğlenceli ve keyifli oyun gösterileri öğrencileri okula alıştırmak, eğitim öğretimi sevdirmek için tercih edebileceğiniz yönlerden biridir.
Organizasyon ekibimizle birlikte sizlere keyifli ve unutamayacağınız anlar yaşatmak için bizleri arayıp gün ve saat için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hacıvat ile Karagözü Tanıyalım

Eskilerden, Osmanlıdan günümüze kadar gelen en önemli kültür miraslarımızdan biri olan ve asırlardır süren Karagöz Hacıvat gösteri oyunları dilden dile, gönülden gönüle yayılarak günümüze kadar gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar