Kuranlı Sünnet Organizasyonu

Kuranlı Sünnet Düğünü Organizasyonu

Dinimiz İslam’ın emir ve yasaklarını Rabbimiz bize yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim ve Peygamber Efendimiz (S.A.V.) ile öğretmektedir. Dinimizin emir ve yasaklarına göre hayatımızı şekillendirerek, yaşamımızı sürdürdüğümüz için, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’i her zaman kendimizi rehber ediniriz. Kandiller, bayramlar, cenazeler ve günlük hayatımızın her alanında okuruz. İşte Kur’an-ı Kerim’in hayatımızda yer aldığı alanlardan bir tanesi de sünnet düğünleridir. Dolunay Organizasyon firmamız da, bu güzel günde size Kuranlı sünnet düğünü hizmeti sunarak, organizasyonun anlam ve önemini artırmaktadır.

Kuranlı Sünnet Organizasyonu

Kuranlı Sünnet Organizasyonu
Kuranlı Sünnet Organizasyonu

Dolunay Organizasyon firmamız, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, verdiği hizmetler ile adından sıkça söz ettiren bir firmadır. Bu kapsamda sunduğumuz Kuranlı sünnet organizasyonu hizmetimizde de bunu net bir şekilde gösteriyoruz. Hizmetimizi sunarken, aşağıdaki etkinlikleri de hizmetimizin içerisine dahil ediyoruz.

• Kur’an-ı Kerim Dinletileri
• İlahi Dinletileri
Semazen Gösterileri
• Mevlit
• Sohbetler
• Çocuklar İçin Eğlenceler

Yukarıdaki hizmetleri, Kuranlı sünnet düğünü hizmetimizin kapsamı içerisine dahil etmekteyiz. Bu nedenle bizden hizmet aldığınızda, tüm içeriği birbirine uyumlu olan hizmetlerimizden tek seferde faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda hizmetimizin fiyatlarını uygun fiyat çerçevesinde belirleyerek, paket içerisinde de sunmaktayız.

İstanbul Kuranlı Sünnet Düğünü Fiyatları

İstanbul Kuranlı Sünnet Düğünü Fiyatları
İstanbul Kuranlı Sünnet Düğünü Fiyatları

Dinimiz İslam’ın değerlerini bu tip organizasyonlarda konuklara aktarmak, anlamlı bir organizasyonu icra etmek için çalışmalar yapıyoruz. Bu nedenle İslami Sünnet Organizasyonu hizmetlerimizi sizin için 20 yılı aşkın bir süredir gerçekleştiriyoruz. Peki, hizmetimizin fiyatları nasıl belirleniyor?

• Organizasyonun mekanı,
• Konuk sayısı,
• Etkinlikler,
• Ekipmanlar,
• Ek talepler ve diğer hususlar göz önünde bulundurularak, Kuranlı sünnet organizasyonu fiyatları belirlenmektedir.

Kuranlı Sünnet Organizasyonu Şirketi
Kuranlı Sünnet Organizasyonu Şirketi

Siz de yukarıda detayları ile anlattığımız hizmetimizden yararlanmak isterseniz, Dolunay Organizasyon firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız size her konuda destek verecek, profesyonel bir hizmet sunumu gerçekleştirecektir.

Uzun yıllardır sunduğumuz hizmetler arasında yer alan Kuranlı sünnet düğünü hizmetimiz, İstanbul’un her yerinde sürdürülmektedir. Aynı zamanda Kur’an-ı Kerim okumalarını yapan hocalarımız eğitimli, donanımlı ve tecrübelidirler. Bu nedenle çok anlamlı bir organizasyon ortaya konulmuş olacak. Organizasyonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuranlı Sünnet Düğünü Konsepti
Kuranlı Sünnet Düğünü Konsepti

Sıkça Sorulan Sorular

Kur’an-ı Kerim Dinletileri, Semazen Gösterileri, İlahi Dinletileri gibi pek çok hizmeti, organizasyon içerisine dahil etmekteyiz.

Evet. İstanbul ile beraber çevre illere de hizmetimizi ulaştırmaktayız. Bu konuda firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evet. Yalnızca paket halinde değil, tek olarak da hizmet sunuyoruz. Sizin için bu tür planlamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Fotograf – Galeri

Gold Mavi Sünnet Tahtı Kiralama
Kuranlı Sünnet Düğünü Mehter Takımı Kiralama
Kuranlı Sünnet Organizasyonu Taht Yeniçeri
Kuranlı Sünnet Düğünü Semazen Kiralama
Kuranlı Sünnet Mevlüdü
Kuranlı Sünnet Organizasyonu Mehter Takımı Gösterisi
Kuranlı Sünnet Organizasyonu Paketleri
Kuranlı Sünnet Organizasyonu Palyaço Kiralama
Kuranlı Sünnet Düğünü
Kuranlı Sünnet Düğünü Hacivat Karagöz
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir