İslami Sünnet Düğünü

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu Paketi

Dinimiz İslam’ın emirlerinden bir tanesi olan erkek çocukların sünnet ettirilmesi, çocuklar açısından pek korkulacak bir durumdur. Ancak bunu onların anlaması ve korkmamaları elbette ki pek kolay olmaz. Peki, korkularını azaltmak mümkün mü? Elbette. İşte bunun için sünnet düğünü organizasyonları düzenlenir ve çocuklar için bu an güzel bir an olarak akıllarında kalır. İslami sünnet düğünü organizasyonu da, sünnet düğünü çeşitleri arasında yer alır. Peki, İslami ya da dini sünnet düğünü organizasyonu nedir?

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu Nedir?

Düzenlenen sünnet organizasyonunun, İslami değerler göz önünde olarak düzenlenmesi, program içerisinde dini etkinliklere yer verilmesi, İslami sünnet organizasyonu olarak adlandırılmaktadır. Bu tip organizasyonlarda hassasiyetin çok yüksek olması gerektiği için, tercih edilen firmanın da bu alanda uzman olmasında fayda vardır. İşte Dolunay Organizasyon firmamız tam da bu konuda sizlerin yanında yer alıyor. Üst düzey hizmetler ve memnuniyet odaklı hareket etmemiz sebebi ile bizlerden aldığınız hizmetlerde her zaman hakettiğiniz değeri görebileceksiniz. Peki, İslami sünnet organizasyonu kapsamında hangi etkinlikler yer almaktadır?

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu Etkinlikleri

Organizasyonun İslami bir anlam taşıması için, programın tamamı dini değerler göz önünde bulundurularak düzenlenmelidir. Aksi durumda, konuklar da memnuniyet duymayacaktır. Peki, Dolunay Organizasyon olarak hangi etkinlikleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz?

• İlahi Dinletileri: İlahiler ile dinimiz İslam’ın değerlerini, musiki tadında dinliyor ve ruhumuzu dinlendirme fırsatı elde ediyoruz. Bu tip bir etkinliğin sünnet organizasyonunda yer alması da, konukların memnuniyetini üst seviyeye çıkarıyor.
• Kur’an-ı Kerim Dinletileri: Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in ayetleri ile güzel vakitler geçirip, ruhumuzu ve zihnimizi dinlendirme fırsatı yakalayabiliyoruz. Bu nedenle İslami sünnet organizasyonlarında, Kur’an-ı Kerim dinletilerine yer verilmektedir.
• Semazen Gösterileri: Mevlana’dan bizlere miras kalan sema, sema gösterileri ile icra edilmekte ve bu gelenek devam ettirilmektedir. Dilediğiniz durumda, İslami sünnet organizasyonlarında sema gösterilerine yer verilmektedir. Aynı zamanda kadın, çocuk ve erkeklerden oluşan ekipler ile de sema gösterileri gerçekleştirilebilir.
• Yeniçeri Seremonisi: Osmanlı ruhunun yansıtılması maksadı ile tercih edilen yeniçeri seremonisi, çok değerli vakitler geçirilmesine olanak sağlar.
• Mehter Takımı: Osmanlı’dan bizlere miras kalan mehteran kültürü, günümüzde hali hazırda devam ettirilmekte, Dolunay Organizasyon olarak, organizasyonlarımızda mehteran ekibimize de yer vermekteyiz.
• Mevlüt: Dini sünnet organizasyonlarının en önemli parçalarından bir tanesi de mevlüt organizasyonudur. Mevlütlü bir şekilde sünnet organizasyonu gerçekleştirilebilir.

Sizler de dini değerlerin ön planda olduğu organizasyonlar ile hayalini kurduğunuz sünnet organizasyonunun düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda Dolunay Organizasyon firmamız sizlere en değerli hizmetleri eksiksiz bir şekilde sunacaktır. Peki, İslami sünnet organizasyonları nasıl olmalıdır?

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?

Organizasyonun, İslam dinimizin değerlerine yakışır bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için, pek çok hususa dikkat edilmesi gerekir. Yüce dinimiz İslam’ın en güzel şekilde anlatıldığı etkinlikler ile konukların da hoşça vakit geçirmesi gerekir. Peki, bu nasıl sağlanabilir? Şimdi sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

• Organizasyonda profesyonel bir düzenleme ekibinin olması gerekir. Bu şekilde dini değerlere dikkat edilip edilmediği de anlaşılmış olur.
• Düzenlenen etkinliklerin tamamı, siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre değerlendirilir. Bu nedenle organizasyon, hayallerinizdeki gibi düzenlenir.
• Konuk sayısı, organizasyon tipi ve diğer hususlar göz önünde bulundurularak süslemeler yapılır ve bu şekilde mekan organizasyona uyumlu hale getirilir.
• Yemekli bir organizasyon olması talep edilirse, yine sizlerin seçimleri ile menü belirlenir ve bu kapsamda yemek ikramı da gerçekleştirilir.
• Çocuklarımız için çok değerleri vakit geçirmelerini sağlayacak çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Bu şekilde onların hoşça vakit geçirmesi ve eğlenmesi sağlanır.

Yukarıdaki değerlere uygun olarak hareket eden ve daima memnuniyet odağı kapsamında hizmet sunan firmamız, konukların da memnuniyetini bu şekilde sağlamaktadır. Peki, dini sünnet düğünü organizasyonu kapsamında hangi faaliyetlere yer verilmektedir?

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu Faaliyetleri

Konukların memnuniyetinin sağlanması, çocukların eğlenmesi ve pek çok faktör göz önünde bulundurulduğunda, dini sünnet organizasyonunun çok önemli hususlara dikkat edilerek gerçekleştirilmesi gerekir. Peki, bu faaliyetler hangileridir?

• Sünnet Tahtı Kiralama
• Mehteran Ekibi Kiralama
• Semazen Ekibi Kiralama
• İlahi Grubu Kiralama
• Palyaço Kiralama
• Animasyon Yiyecek ve İçecekleri Kiralama
• Animasyonlar Düzenleme
• Pamuk Şeker Arabası, Popcorn Arabası vb. Kiralama gibi faaliyetleri de organizasyon kapsamına dahil edebilmekteyiz.

Yukarıda da görüldüğü üzere, üst düzey hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, Dolunay Organizasyon firmamızı tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamız, İstanbul ve çevresi için bir marka konumundadır.

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

İstanbul başta olmak üzere, çevre illere de organizasyon hizmetlerini ulaştıran Dolunay Organizasyon firmamız, hizmetleri ile sizlerin yanında yer almaya devam etmektedir. Bu nedenle firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Peki, İslami sünnet organizasyonu hizmetimizin fiyatlarını belirlerken hangi hususlara dikkat ediyoruz?

• Konuk sayısı,
• Organizasyon türü,
• Belirlenen mekan,
• Tercih edilen etkinlikler ve faaliyetler,
• Organizasyonun düzenleneceği il ya da ilçe ve
• Ek talepler göz önünde bulundurularak, dini sünnet düğünü organizasyonu fiyatları belirlenmektedir.

Tamamen ahlaki değerlere uygun olarak belirlenen fiyatlarımız, sizlerin memnuniyeti için de daima değerlendirilmektedir.

İslami Sünnet Düğünü: Dolunay Organizasyon

Dolunay Organizasyon, 20 yılı aşkın bir süredir bu alanda hizmet sunan ve sunduğu hizmetler ile kalitesinden asla taviz vermeyen bir firma konumundadır. Bu nedenle bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Üstelik hizmetlerimizi kaliteli ekipmanlar, alanında uzman çalışma arkadaşları ile uyum içerisinde sürdürdüğümüz için, bu tip organizasyonları İstanbul ve çevresinde en iyi şekilde bizlerden alabilirsiniz.
Sizler için sunduğumuz İslami sünnet düğünü organizasyonu hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu Mekanları Nerelerdir?

Ev, bahçe, salon, kır veya sokak gibi pek çok mekanda sünnet düğünü organizasyonları düzenlenebilmektedir.

Organizasyonu Yalnızca İstanbul’da Mı Sürdürüyorsunuz?

Hayır. İstanbul’da Avrupa ve Anadolu Yakası ile beraber çevre illere de dini düğün organizasyonu hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu nedenle çevre illerde olsanız da, Dolunay Organizasyon firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar